Site Overlay

2. kolo 3. ligy mužů 2019

Dnes, 8.6.2019, proběhlo 2. kolo 3. ligy, které proběhlo v Sokolově, kde 5 našich borců vybojovalo 4. místo. V první skupině nastoupil Adam Obr a trenér Petr Kolář. Adam si svými 6 platnými pokusy, zakončených na 91 kg v trhu a 112 kg v nadhozu, zvýšil svá osobní závodní maxima v obou disciplínách i ve dvojboji! Gratulujeme. Petr absolvoval pouze 4 pokusy kvůli zranění zad. Zvládl 75 kg v trhu a 90 kg v nadhozu.
V druhé skupině zvedal Richard Bittman a Lukáš Roďan. Richard trhl 93 kg a nadhodil 115 kg a zvládl 6 platných pokusů. Lukáš zvládl 5 platných pokusů. Trh zakončil na 98 kg. V nadhozu nezvládl pokusy na 110 kg, které mu nebyly uznány kvůli opětovnému propnutí loktu. Nakonec úspěšně zvládl 115 kg. Zvýšil si osobní závodní maxima jak v trhu, tak i ve dvojboji! Gratulujeme.
Ve třetí skupině nastupoval Stanislav Tejkal sám. Standa zvládl své první ligové závody za náš oddíl úspěšnými 3 pokusy. V trhu zaváhal na prvním pokusu s 80 kg. Své zaváhání opravil na druhém pokusu na stejné váze. Třetí pokus a zvýšení o 5 kg bohužel nevyšlo. V nadhozu Standa zvládl svým druhým pokusem v nadhozu 112 kg. Třetí pokus na 120 kg už bohužel nevyšel. Doufáme, že Standa bude náš tým doplňovat častěji. Všem, co se zúčastnili děkuji a doufejme, že příští kolo náš tým nastoupí ještě v lepší formě než teď.

Richard