Site Overlay

Kalendář

DatumSoutěžPořadatelMěsto
25.01.Oponentura SCMPraha
27.01. – 31.01.Roma World Cup 2020 – OH kvalifikaceŘím (Itálie)Řím
15.02.1. kolo ligy juniorů (sk.A)TJ Baník SokolovSokolov
15.02.1. kolo ligy juniorů (sk.B)SKV Baník Havířov o.s.Havířov-Podlesí
15.02.1. kolo ligy juniorů (sk.C)Sokol JS ZlínZlín
22.02.1. kolo ligy juniorekTJ TŽ TřinecTřinec
22.02.1. kolo ligy MastersSKV Baník Havířov o.s.Havířov-Podlesí
28.02. – 01.03.Malta International Open – OH kvalifikaceCospicua (Malta)Cospicua
29.02.1. kolo ligy mladších a starších žáků (sk.A)ChomutovChomutov
29.02.1. kolo ligy mladších a starších žáků (sk.B)SKV Bonatrans BohumínBohumín
29.02.1. kolo ligy mladších a starších žáků (sk.C)Sokol JS ZlínZlín
07.03.1. kolo 1. ligy ženSPČ OlomoucOlomouc
20.06.2. kolo ligy juniorů (sk.A)SKV TepliceTeplice
20.06.2. kolo ligy juniorů (sk.B)SKVOZ Horní SucháHorní Suchá
20.06.2. kolo ligy juniorů (sk.C)TJ SOUz BoskoviceBoskovice
27.06.2. kolo ligy juniorekTJ HolešovHolešov
04.07.2. kolo ligy mladších a starších žáků (sk.A)TJ Baník SokolovSokolov
04.07.2. kolo ligy mladších a starších žáků (sk.B)SKV Bonatrans BohumínBohumín
04.07.2. kolo ligy mladších a starších žáků (sk.C)Sokol JS ZlínZlín
01.08.Mistrovství ČR juniorů a juniorek do 17 letTJ Baník SokolovSokolov
08.08.4you PR trh+dřepNáměšť na HanéNáměšť na Hané
18.08. – 30.08.ME juniorů do 15 a 17 let
28.08. – 30.08.Akademické mistrovství ČR a CWOBrnoBrno
29.08.2. kolo ligy MastersTAK Hellas BrnoBrno-Obřany
05.09.Valná hromada ČSVPraha
05.09.MVC BohumínaSKV Bonatrans BohumínBohumín
12.09. – 13.09.Mistrovství ČR MastersTJ Baník MeziboříMeziboří
12.09. – 20.09.ME juniorů do 20 a 23 letRovaniemi (FIN)Rovaniemi
19.09.3. kolo ligy mladších a starších žáků (sk.A)TJ Rotas RotavaRotava
19.09.3. kolo ligy mladších a starších žáků (sk.B)Sokol Moravská OstravaOstrava
19.09.3. kolo ligy mladších a starších žáků (sk.C)TJ SOUz BoskoviceBoskovice
26.09.Memoriál Václava ProftaSKV TepliceTeplice
26.09.VC Třince mládežeTJ TŽ TřinecTřinec
26.09.MVC Horní SucháSKVOZ Horní SucháHorní Suchá
03.10.Mistrovství ČR mužů + 1. kolo 1. ligy mužůPSK Olymp PrahaPraha-Bubeneč
04.10.O Mistrovství ČR žen + 2. kolo 1. ligy ženPSK Olymp PrahaPraha-Bubeneč
10.10.3. kolo ligy juniorů (sk.A)Slavoj Plzeň 1899Plzeň
10.10.3. kolo ligy juniorů (sk.B)SKVOZ Horní SucháHorní Suchá
10.10.3. kolo ligy juniorů (sk.C)TJ HolešovHolešov
10.10.MVC HolešovaTJ HolešovHolešov
17.10.1. kolo 2. ligy mužů + 1. kolo 2. ligy žen (sk.A)TJ Start VD PlzeňPlzeň
17.10.1. kolo 2. ligy mužů + 1. kolo 2. ligy žen (sk.B)TAK Hellas BrnoBrno-Obřany
20.10. – 24.10.MS vysokoškolákůGangjin (Korea)Gangjin
24.10.1. kolo 3. ligy mužů (sk.A)Slavoj Plzeň 1899Plzeň
24.10.1. kolo 3. ligy mužů (sk.C)SPČ OlomoucOlomouc
24.10.1. kolo 3. ligy mužů (sk.B)SKVOZ Horní SucháHorní Suchá
28.10. – 08.11.ME mužů a ženMoskva (Rusko)Moskva
31.10.Mistrovství ČR mladších žáků do 13 let + Finále ligy ml. žákůSKV Baník Havířov o.s.Havířov-Podlesí
01.11.1. kolo VŠ ligy 2020/2021BrnoBrno
07.11.Mistrovství ČR juniorů a juniorek do 23 letTJ HolešovHolešov
11.11. – 18.11.MS juniorů do 17 letLima (Peru)Lima
14.11.2. kolo 2. ligy mužů + 2. kolo 2. ligy žen (sk.A)TJ Baník SokolovSokolov
14.11.2. kolo 2. ligy mužů + 2. kolo 2. ligy žen (sk.B)TJ TŽ TřinecTřinec
17.11.VC PlzněTJ Start VD PlzeňPlzeň
21.11.2. kolo 3. ligy mužů (sk.A)TJ Start VD PlzeňPlzeň
21.11.2. kolo 3. ligy mužů (sk.C)TAK Hellas BrnoBrno-Obřany
21.11.2. kolo 1. ligy mužůSKV Bonatrans BohumínBohumín
21.11.2. kolo 3. ligy mužů (sk.B)TJ Lonka PříborPříbor
28.11.Mistrovství ČR st. žáků do 15 let + Finále ligy st. žákůTJ Start VD PlzeňPlzeň
28.11.Kvalifikace do 1. ligy mužů a žen
05.12. – 12.12.ME MastersDen Helder (Nizozemí)Den Helder
05.12.Mistrovství ČR juniorů do 20 let + Finále ligy juniorůSKVOZ Horní SucháHorní Suchá
05.12.Kvalifikace do 2. ligy mužů
05.12.GP Slavoj Plzeň 1899Slavoj Plzeň 1899Plzeň
05.12.TOP 12SKV Baník Havířov o.s.Havířov-Podlesí
06.12.Mistrovství ČR juniorek do 20 let + 3.kolo ligy juniorekSokol Moravská OstravaOstrava
11.12. – 12.12.14. MVC Rotas strojírnyTJ Rotas RotavaRotava
19.12.Pohár starosty BoskovicTJ SOUz BoskoviceBoskovice
27.12.Vánoční trh a Boží hodNáměšť na HanéNáměšť na Hané