Site Overlay

1.kolo 2.ligy mužů 2021

O víkendu 5.6.21 se konalo v Teplicích 1. kolo II. ligy mužů a žen skupiny „A“. Prvním borcem, který se představil za náš oddíl byl T. Štěpán. Tadeáš byl jedním ze dvou závodníků Bohemky, kteří měli šest platných pokusů. V trhu postupně zvedal váhu až na 95 kg. V nadhozu pokořil váhu 116 kg. Dalším závodníkem byl P. Sláma se čtyřmi platnými pokusy. 96 kg v trhu bohužel nezvládl, takže si zapisuje 93 kg. V nadhozu při druhém pokusu přišlo lehké zaváhání na 120 kg, které hned opravil v dalším pokusu. Hned po Pavlovi nastoupil J. Kudinov. S jedním neplatným pokusem v trhu a posledním neplatným pokusem v nadhozu s hodnotou 120 kg. První kolo ukončil Jurij výsledkem 96 kg v trhu a 115 kg v nadhozu.
M. Šulc a K. Bečvář zakládali v trhu shodně 105 kg. Matěje značně zaváhal a zapsal si tři neplatné pokusy v trhu. Tato skutečnost znamenala předposlední místo po prvním kole, velká škoda. V nadhozu už to bylo opačně. Matěj měl tři platné pokusy zakončené na pěkných 130 kg. Kamil byl druhým závodníkem, bohemácké výpravy, který měl šest platných. Třetím pokusem trhnul nejvyšší váhu z našich závodníků a to 115 kg. U nadhozu, stejně jako v trhu, postupně zvyšoval o pět kilo, až zdolal 150 kg. Tento výkon mu vynesl čtvrté místo v TOP 12 muži „A“ + „B“. Výše uvedené výkony nám po prvním kole vynesli 4. místo se 6 body.

vzpírání

Sledujte nás také na: https://www.facebook.com/vzpiranibohemians M. Šulc a K. Bečvář zakládali v trhu shodně 105 kg. vzpírání Matěje značně zaváhal a zapsal si tři neplatné pokusy v trhu. Tato skutečnost znamenala předposlední místo po prvním kole, velká škoda. V nadhozu už to bylo opačně. Matěj měl tři platné pokusy zakončené na pěkných 130 kg. Kamil byl druhým závodníkem, bohemácké výpravy, který měl šest platných. vzpírání

vzpírání