Site Overlay

2. kolo 2. ligy žen 2021

Druhé kolo druhé ligy v Plzni bylo jak přes kopírák s prvním kolem. Téměř všechny závodnice měly šest platných pokusů. Onou závodnicí s pěti platnými pokusy byla J. Šmejkalová. Při druhém pokusu přišla chyba v trhu na 38 kg. V posledním pokusu vše vsadila na divokou kartu a zvýšila na 40 kg. Úspěšně. V nadhozu dala 52 kg. Druhou nejsilnější závodnicí našeho oddílu byla S. Haasová. S výkonem v trhu 51 kg a v nadhozu 63 kg se jen těsně nedostala do TOP 12 W. Nejsilnější ženou Bohemky, byla zkušená závodnice P. Kopicová. Trhem 70 kg a nadhozem 89 kg se dostala na čtvrté místo v TOP 12 W. Po dnešním kole jsme zvýšily náskok nad TJ start Plzeň o 3 body a o 211 sc.

Druhé kolo druhé ligy v Plzni bylo jak přes kopírák s prvním kolem. Téměř všechny závodnice měly šest platných pokusů. Onou závodnicí s pěti platnými pokusy byla J. Šmejkalová. Při druhém pokusu přišla chyba v trhu na 38 kg. V posledním pokusu vše vsadila na divokou kartu a zvýšila na 40 kg. Úspěšně. V nadhozu dala 52 kg. Druhou nejsilnější závodnicí našeho oddílu byla S. Haasová. S výkonem v trhu 51 kg a v nadhozu 63 kg se jen těsně nedostala do TOP 12 W. Nejsilnější ženou Bohemky, byla zkušená závodnice P. Kopicová. Trhem 70 kg a nadhozem 89 kg se dostala na čtvrté místo v TOP 12 W. Po dnešním kole jsme zvýšily náskok nad TJ start Plzeň o 3 body a o 211 sc vzpírání

vzpírání

Druhé kolo druhé ligy v Plzni bylo jak přes kopírák s prvním kolem. Téměř všechny závodnice měly šest platných pokusů. Onou závodnicí s pěti platnými pokusy byla J. Šmejkalová. Při druhém pokusu přišla chyba v trhu na 38 kg. V posledním pokusu vše vsadila na divokou kartu a zvýšila na 40 kg. Úspěšně. vzpírání

vzpírání