Site Overlay

2.kolo 2.ligy mužů 2021

vzpírání

Druhé kolo druhé ligy mužů a žen dnes hostil TJ Start Plzeň. Na dnešním kole nás potrápili neplatné pokusy. Celkem jich náš tým posbíral 10. Překvapivě v trhu bylo méně neplatných pokusů, než v nadhozu. Největší počet platných pokusů zaznamenali M. Šulc a P. Sláma. Oba shodně měli tři platné pokusy v trhu a v nadhozu nedali třetí pokus. Pavel zakončil trh na 86 kg a nadhoz 110 kg. Matěj trhnul 110 kg a nadhodil 130 kg. Naopak nejvíce neplatných pokusů dnes měli T. Štěpán a K. Bečvář, oba shodně po třech. Tadeáše potrápil trh, kde zůstal pouze na základu, tj. 90 kg. Nadhoz lehce zdramatizoval, když prvním pokusem nedal základ. Svoje zaváhání opravil v dalším pokusu. Nakonec nadhodil 118 kg. U Kamila to bylo přesně obráceně. V nadhozu měl dva neplatné, proto skončil na základu se 145 kg. V trhu nedal druhý pokus na 115 kg. Nakonec trhnul 117 kg. Výkon 262 kg mu vynesl 9. místo v TOP 12 M. Posledním borcem, který se započítal do výsledku oddílu započítal byl A. Obr. Pokud se nemýlím, tak to byli Adamovi první letošní závody. V trhu velice pěkně do dřepu zvládnul 87 kg a v nadhozu 112 kg.
Naši závodníci dnes vybojovali průběžné třetí místo, tzn. že se posunuli o jednu příčku.

vzpírání

vzpírání

Celkem jich náš tým posbíral 10 vzpírání Překvapivě v trhu bylo méně neplatných pokusů, než v nadhozu. Největší počet platných pokusů zaznamenali M. Šulc a P. Sláma. Oba shodně měli tři platné pokusy v trhu a v nadhozu nedali třetí pokus. Pavel zakončil trh na 86 kg a nadhoz 110 kg. Matěj trhnul 110 kg a nadhodil 130 kg. Naopak nejvíce neplatných pokusů dnes měli T. Štěpán a K. Bečvář, oba shodně po třech. Tadeáše potrápil trh, kde zůstal pouze na základu, tj. 90 kg. Nadhoz lehce zdramatizoval, když prvním pokusem nedal základ. Svoje zaváhání opravil v dalším pokusu. Nakonec nadhodil 118 kg.

vzpírání