Site Overlay

3. kolo 2. ligy žen 2021

Poslední kolo letošní 2.ligy mužů a žen se konalo v sobotu 16.10.2021 v Plzni. Úkol posledního kola byl jasný, užít si poslední letošní kolo, díky velkému náskoku na druhou Plzní. Za náš oddíl se poprvé představila Bejdáková B. Na svém prvním ligovém závodě se jí povedlo něco, o čem se většině ani nesní. Bára měla šest platných pokusů. Zároveň byla jedna ze dvou se šesti platnými. Posledním pokusem trhla 51 kg a nadhodila 63 kg.
Naše ostřílená závodnice R. Kváčová zaváhala v posledním pokusu v trhu na 55 kg. V nadhozu měla tři platné. Závod tedy ukončila na hodnotách 53 kg v trhu a 66 kg v nadhozu.
Nejvíce neplatných pokusů, přesně dva, dnes nasbírala S. Haasová. Přesto se v rámci oddílu umístila na prvním místě s výkonem 160,4035 sc. Simča trhla 48 kg a nadhodila 65 kg.
Ve třetím kole holky skončily na druhém. V celkovém pořadí po třech kolech jsou naše bohemačky na prvním místě.

vzpírání
Zleva: E. Pudivítrová, B. Bejdáková, P. Kolář, J. Šmejkalová, S. Haasová, R. Kváčová, P. Sláma, M. Šulc

vzpírání

vzpírání Poslední kolo letošní 2.ligy mužů a žen se konalo v sobotu 16.10.2021 v Plzni. Úkol posledního kola byl jasný, užít si poslední letošní kolo, díky velkému náskoku na druhou Plzní. Za náš oddíl se poprvé představila Bejdáková B. Na svém prvním ligovém závodě se jí povedlo něco, o čem se většině ani nesní. Bára měla šest platných pokusů. Zároveň byla jedna ze dvou se šesti platnými. Posledním pokusem trhla 51 kg a nadhodila 63 kg.
Naše ostřílená závodnice R. Kváčová zaváhala v posledním pokusu v trhu na 55 kg. V nadhozu měla tři platné. Závod tedy ukončila na hodnotách 53 kg v trhu a 66 kg v nadhozu.
Nejvíce neplatných pokusů, přesně dva, dnes nasbírala S. Haasová. Přesto se v rámci oddílu umístila na prvním místě s výkonem 160,4035 sc. Simča trhla 48 kg a nadhodila 65 kg.
Ve třetím kole holky skončily na druhém. V celkovém pořadí po třech kolech jsou naše bohemačky na prvním místě.