Site Overlay

Vánoční tah 2021

vzpírání

Jako již tradičně se poslední středu před Vánoci konal Vánoční tah. I přes veškerá omezení, se nám podařilo letošní soutěž uspořádat a být tak svědky napínavých soubojů. Avšak z prvotních průzkumů několik dní před soutěží, vyplývalo že zájem je minimální. Což se nakonec částečně potvrdilo a letos startovalo 13 mužů a 5 žen, což tento ročník řadí mezi ty slabší.

Přesto jsme mohli vidět napínavé souboje o přední příčky. V mužích o první tři příčky soutěžili J. Bok, P. Sláma a R. Bittman. Všichni tři zatáhli více než navážili a finální pořadí mezi nimi, určovali jen minimální rozdíly. Vítězem se stal J. Bok s koeficientem 1,0351. V těsném závěsu druhé místo obsadil R. Bittman s koeficientem 1,0299 a bramborovou třetí příčku obsadil P. Sláma s koeficientem 1,01394.

U žen už to bylo o něco jednodušší. Hlavní souboj se odehrál mezi A. Kolmanovou a E. Pudivítrovou. Obě soupeřili o první místo a rozdíl koeficientů mezi mezi závodnicemi byl 0,028. Těsně první příčku udolala E. Pudivítrová s koeficientem 0,84746 a v závěsu na druhém místě skončila A. Kolmanová s koeficientem 0,8189. Třetí pozici osadila N. Andrlová s koeficientem 0,69132, která jasně nastavila záda zbylým závodnicím.

vzpírání
vzpírání

Sledujte vzpírání nás také na: https://www.facebook.com/vzpiranibohemians vzpírání U žen už to bylo o něco jednodušší. Hlavní souboj se odehrál mezi A. Kolmanovou a E. Pudivítrovou. Obě soupeřili o první místo a rozdíl koeficientů mezi mezi závodnicemi byl 0,028. Těsně první příčku udolala E. Pudivítrová s koeficientem 0,84746 a v závěsu na druhém místě skončila A. Kolmanová s koeficientem 0,8189. Třetí pozici osadila N. Andrlová s koeficientem 0,69132, která jasně nastavila záda zbylým závodnicím. U žen už to bylo o něco jednodušší. Hlavní souboj se odehrál mezi A. Kolmanovou a E. Pudivítrovou. Obě soupeřili o první místo a rozdíl koeficientů mezi mezi závodnicemi byl 0,028. Těsně první příčku udolala E. Pudivítrová s koeficientem 0,84746 a v závěsu na druhém místě skončila A. Kolmanová s koeficientem 0,8189. Třetí pozici osadila N. Andrlová s koeficientem 0,69132, která jasně nastavila záda zbylým závodnicím.