Site Overlay

1. kolo 2. ligy žen 2021

První kolo druhé ligy v Plzni se holkám nebývale povedlo. Krom jedné závodnice, všechny zaznamenaly šest platných pokusů. Onou závodnicí byla A. Poklopová. Posledním pokusem v trhu se snažila zdolat 65 kg, neúspěšně. Tudíž v trhu zapsala výkon 61 kg a třemi platnými pokusy v nadhozu, nadhodila 76 kg. I přes jeden neplatný pokus, se Anet umístila na 8. místě v TOP 12 W. Druhou závodnicí byla S. Haasová. Trh zakončila výkonem 45 kg a nadhoz 61 kg. Třetí a poslední závodnicí byla R. Kváčová. Radka závod ukončila na hodnotách 53 kg v trhu a 65 kg v nadhozu.
Těmito skvělými výkony děvčata vybojovala průběžné první místo a 7 bodů.

vzpírání

Sledujte nás také na: https://www.facebook.com/vzpiranibohemians vzpírání ruhé ligy v Plzni se holkám nebývale povedlo. Krom jedné závodnice, všechny zaznamenaly šest platných pokusů. Onou závodnicí byla A. Poklopová. Posledním pokusem v trhu se snažila zdolat 65 kg, neúspěšně. Tudíž v trhu zapsala výkon 61 kg a třemi platnými pokusy v nadhozu, nadhodila 76 kg. I přes jeden neplatný pokus, se Anet umístila na 8. místě v TOP 12 W. Druhou závodnicí byla S. Haasová. Trh zakončila výkonem 45 kg a nadhoz 61 kg. Třetí a poslední závodnicí byla R. Kváčová. Radka závod ukončila na hodnotách 53 kg v trhu a 65 kg v nadhozu.
Těmito skvělými výkony děvčata vybojovala průběžné první místo a 7 bodů.

ruhé ligy v Plzni se holkám nebývale povedlo. Krom jedné závodnice, všechny zaznamenaly šest platných pokusů. Onou závodnicí byla A. Poklopová. Posledním pokusem v trhu se snažila zdolat 65 kg, neúspěšně. Tudíž v trhu zapsala výkon 61 kg a třemi platnými pokusy v nadhozu, nadhodila 76 kg. I přes jeden neplatný pokus, se Anet umístila na 8. místě v TOP 12 W. Druhou závodnicí byla S. Haasová. Trh zakončila výkonem 45 kg a nadhoz 61 kg. Třetí a poslední závodnicí byla R. Kváčová. Radka závod ukončila na hodnotách 53 kg v trhu a 65 kg v nadhozu.
Těmito skvělými výkony děvčata vybojovala průběžné první místo a 7 bodů. vzpírání

vzpírání