Site Overlay

3. kolo 1. ligy žen 2021

Poslední kolo letošní 1.ligy žen se konalo v neděly 17.10.2021 v Bohumíně. Za náš oddíl se v posledním kole představily ženy v tomto složení: E. Pudivítrová, J. Švecová, P. Kopicová, A. Kolmanová. Úkol byl jasný, porazit Brnel. Odhodlání našich závodnic bylo velké. To se odrazilo v trhu, kde všechny holky měly 3 platné pokusy. V nadhozu se to téměř podařilo. Bohužel Adéle a Julii spadly poslední pokusy. Ve výsledku jsme obhájili krásné druhé místo.

 vzpírání
Zleva: J. Švecová, E. Pudivítrová, P. Kopicová, A. Kolmanová
Uprostřed: L. Bečvář

Sledujte nás také na: https://www.facebook.com/vzpiranibohemians Poslední kolo letošní 1.ligy žen se konalo v neděly 17.10.2021 v Bohumíně. Za náš oddíl se v posledním kole představily ženy v tomto složení: E. Pudivítrová, J. Švecová, P. Kopicová, A. Kolmanová. Úkol byl jasný, porazit Brnel. Odhodlání našich závodnic bylo velké. To se odrazilo v trhu, kde všechny holky měly 3 platné pokusy. V nadhozu se to téměř podařilo. Bohužel Adéle a Julii spadly poslední pokusy. vzpírání

Ve výsledku jsme obhájili krásné druhé míst Poslední kolo letošní 1.ligy žen se konalo v neděly 17.10.2021 v Bohumíně. Za náš oddíl se v posledním kole představily ženy v tomto složení: E. Pudivítrová, J. Švecová, P. Kopicová, A. Kolmanová. Úkol byl jasný, porazit Brnel. Odhodlání našich závodnic bylo velké. To se odrazilo v trhu, kde všechny holky měly 3 platné pokusy. V nadhozu se to téměř podařilo. Bohužel Adéle a Julii spadly poslední pokusy. Ve výsledku jsme obhájili krásné druhé míst vzpírání

vzpírání

Ve výsledku jsme obhájili krásné druhé míst Poslední kolo letošní 1.ligy žen se konalo v neděly 17.10.2021 v Bohumíně. Za náš oddíl se v posledním kole představily ženy v tomto složení: E. Pudivítrová, J. Švecová, P. Kopicová, A. Kolmanová. Úkol byl jasný, porazit Brnel. Odhodlání našich závodnic bylo velké. To se odrazilo v trhu, kde všechny holky měly 3 platné pokusy. V nadhozu se to téměř podařilo. Bohužel Adéle a Julii spadly poslední pokusy. Ve výsledku jsme obhájili krásné druhé míst vzpírání